love Barca
Dołączył/a: styczeń 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dajcie link od meczu !
0
DAJCIE JAKIS NORMALNY LINK DO MECZU PROSZE !
0
Szopu.On nie jest w slabszej formie ogolnie,tylko w slabszej formie strzeleckiej,no chyba mi nie powiesz ze nie.Takie okazje powinno sie wykorzystywac ;)
0
nie mowie ze Messi jest slaby,nic z tych rzeczy,mija dalej obroncow jak tyczki,tylko dlaczego tego nie wykorzystuje w postaci bramek? w kazdym z 3 ostnich meczy bez problemu mogl zaliczyc 3 bramki. Takie okazje to powinien wykorzystac zawodnik przecietny,i to bez formy,nie uwazacie ?
0
POWIEDZCIE MI PROSZE CO SIE DZIEJE Z MESSIM ! ! ! ???????????????????
0
i niech ktos powie ze real jest lepszy.. jasna sprawa ze w skonczonosc wygrywac nie bedziemy,ale jak przegramy jeden mecz to caly real sie bedzie podniecal
0
dajcie link na ktorym moge zobaczyc ten mecz prosze szyybko
0
Znowu nie przesadzajcie,ze Messi zasluzyl na 3.Zagral slaby mecz ale nie az tak.Wedlug mnie najslabszym ogniwem w tym meczu byl Alves.Zapominal zbyt czesto na jakiej pozycji gra,za czesto znajdowal sie w napadzie..